Naturalne antybiotyki, czyli bezcenna wiedza naszych mam i babć

Okłady z posiekanej cebuli na ból zęba, syrop tymiankowy na kaszel, czy chłodzące kompresy z mięty na łydki to tylko niektóre z domowych sposobów walki ze schorzeniami, z którymi spotykamy się na każdym kroku. Kto z nas nie chciałby móc wyleczyć się za pomocą posiadanych w domu warzyw, ziół, czy przypraw? Zachęcam do lektury artykułu, z którego dowiesz się o dobroczynnych właściwościach płynących wprost z natruy.

Ciało kobiety luksusowej

Luksusowe ciało kojarzy się jako zadbane, gładkie, spryskane dobrymi perfumami. Nie ograniczajmy się jednak do stereotypów. Wszystko, czym traktujemy nasze ciało może sprawiać, że poczujemy się wyjątkowo – luksusowo.

W strefie dotyczącej ciała, znajdziecie propozycje dotyczące kosmetyków, perfum, biżuterii, mody, makijażu, diety – słowem wszystkiego, co ma wpływ na nasze odczuwanie komfortu. Każda z nas, bez wyjątku chce w różnych momentach swego życia poczuć się luksusowo i pięknie. Niektóre z nas mogą poczuć się luksusowo zakładając na rękę złotą bransoletkę – inne, kiedy użyją drogiego kremu, albo wsmarują w  ciało naturalne kosmetyki bez parabenów i sztucznych barwników. Czuć się luksusowo w swoim ciele, to również pachnieć przepięknymi perfumami cały dzień. To również założyć seksowną sukienkę i czuć wzrok mężczyzn nie mogących oderwać od Ciebie wzroku. Luksusowe ciało, to również wysportowane ciało, takie o które się dba poprzez ćwiczenia, masaże, zabiegi pielęgnacyjne. W końcu odpowiednie żywienie, dobór wysokich jakościowo produktów, z których przygotowujemy posiłki. Kobieta luksusowa, to kobieta zadbana również od wewnątrz, czyli świadoma tego, że zdrowie jest najważniejsze – kobieta która się regularnie bada.

Każda, absolutnie każda kobieta może poczuć się luksusowo w swoim ciele. Bo luksusowo, znaczy wyjątkowo, dobrze, pięknie, Wszystko jest kwestią świadomego wyboru. To, w jaki sposób traktujesz swoje ciało, pokazuje jak traktujesz siebie. Ty decydujesz o swoim luksusie. Zasługujesz na to, aby być kobietą luksusową.